Maak van december een creatieve misdaadperiode. Met de boek Adventskalender "Masche, Mord und Mistelzweig" word je elke dag vergezeld door een winters, gezellig misdaadverhaal en een bijpassende knit-along, waarmee je breiproject stap voor stap vorm krijgt.
Je leest 24 hoofdstukken tot Kerstmis en krijgt bij elk hoofdstuk het volgende deel van de handleiding voor een proeflapje. Het idee is afkomstig van breiontwerpster Claudia Eisenkolb, de zaak wordt verteld door Sandra Andrea Huber. Het adventskalenderboek verschijnt als softcover met 288 pagina’s in het formaat 21,5 x 13,5 cm.
In een Iers dorpje doet lerares Fiona onderzoek wanneer een schoolsecretaresse kort voor Kerstmis dood wordt aangetroffen. Verdachten, aanwijzingen en humor gaan hand in hand met rustige breimomenten, perfect voor je breipatroon en de dagelijkse leesavond.
Begin vandaag nog met je persoonlijke ritueel van hoofdstukken en steken, brei de sjaal stukje voor stukje en raad mee tot de ontknoping. Haal de boek Adventskalender "Masche, Mord und Mistelzweig" in huis en ga meteen aan de slag.