Zo maak je de engeltjes:
Eerst knip je met een schaar een stukje van ongeveer 16 cm lang van jute lint met draadrand af en vouw je dit eenmaal in het midden dubbel. Het bovenste, open uiteinde vouw je vervolgens als een harmonica samen en plak je met hete lijm in de opening van houten kogel , die het hoofd van de engel vormt. Om het later op te kunnen hangen, knip je met een schaar een stuk sisalkoord van ongeveer 14 cm af, vouw je het in het midden dubbel en plak je het vanaf de andere kant met hete lijm in de houten kogel . Daarna knip je nog twee stukjes sisalkoord van elk 20 cm af, leg je ze op elkaar en knoop je er een strik van. Deze bevestig je met hete lijm vanaf de voorkant tussen het hoofd en de jute lint aan de engel.
Als de engel vleugels moet krijgen van jute lint en Marabu-veren , knip je met een schaar nog een stukje jute lint van ongeveer 25 cm af. De twee uiteinden vouw je naar het midden en plak je vanaf de achterkant met hete lijm vast, iets onder het hoofd. Vervolgens plak je aan elke kant twee Marabu-veren zijdelings tussen het lijfje en de jutevleugels. Je kunt ook alleen veren als vleugels gebruiken door aan elke kant vanaf de achterkant twee veren met hete lijm aan het lijfje vast te plakken. Voor de aureool knip je met een schaar een stuk sisalkoord van ongeveer 5 cm af, leg je het in een cirkel en zet je het vast met hete lijm. De afgewerkte aureool plak je vervolgens boven aan het houten hoofdje vast.
Zodra de hete lijm helemaal droog is, is de engel klaar en kun je hem ophangen of ergens mooi neerzetten. Veel plezier met knutselen en versieren!