Zo makkelijk is het
Dienbladzak: Brei de zak in één stuk dwars (beginnend aan de rechterkant van de zak) heen en weer, links glad. gegoten op 17 st. in roze, 33 st. in grijs en nog eens 33 st. in roze (incl. RM). De eerste 17 st's in het roze worden doorlopend in dezelfde kleur gebreid, ze vormen het zakzadel. De volgende 33 st's in het grijs worden doorlopend in dezelfde kleur gebreid, ze vormen de zakrug. Voor de laatste 33 sts wordt na elke 7 rijen de
De kleur is veranderd, zodat de voorkant van de tas in de lengte gestreept is. Als u van kleur verandert, kruist u de draden op de achterkant van het werk. Brei in totaal 70 rijen en gooi alle st's recht af in de 71ste rij.
Smartphonezakje: De Smartphonetas is in één stuk gebreid van onder naar boven in de heen-en-weer richting. Giet op 22 st. en 2 rijen in roze en werk 6 rijen effen rechts, werk dan 6 rijen elk in grijs, roze en grijs. Werk nu nog 5 rijen in roze en werp 5e tot 8e st en 17e tot 20e st in 6e rij voor de duimhaak. Schuif 4 rijen roze st's apart over de resterende eerste 4 st's, de middelste 8 st's en de laatste 4 st's en gooi de st's in de 5e rij weg.
Voltooiing: Sluit de tabletzak aan de rechter- en linkerzijde met een platte naad, naai de smartphone-zak aan de zijkant aan elkaar (gebruik deVilten wol breien bijpassende kleur)
Sleutelhanger: Voor de sleutelhanger brei je 3 in het roze en Koorden 2 in het grijs als Koorden volgt: gooi ze elk op 3 st, * brei alle st's af, duw ze terug naar het andere uiteinde van de naald, van * wind, trek de draad heel strak aan het begin van de rij om ze gelijkmatig te maken. Na elke 20 rijen worden de st's eraf gegooid. Leg de 5 klaar Koorden om te naaien als schakels van een ketting en naai ze aan elkaar om een ring te vormen.
Vilten: Vilten de gebreide kledingstukken met 3 tennisballen in de wasmachine op 40 °C gekleurd wasgoed. Gebruik geen wasverzachter, voeg een beetje wasmiddel toe zonder optische witmaker. Geef na het wassen de gebreide kledingstukken vorm (de I-Pad en de Smartphone tas worden idealiter gevormd met een tablet en een Smartphone door ze in de nog natte zakken te steken; in natte toestand kunnen de gebreide kledingstukken
trek goed en vorm !) en laat het drogen. daarna kan Vilten een eventuele sluiting aan de tabletzak worden bevestigd, bijv. drukknopen of een karabijnhaak. Trek een andere sleutelhanger door de bovenste schakel van de sleutelhanger.
Snelkoppelingen: Achterste rij = achterste rij - achterste rij. = achterste rij - M = gaas -
RM = randsteek - R = naald - r = rechts
li = links - wdh = herhalen - vouwen = ketting afHet nieuwe Mega-Trend breivilt is perfect voor het breien en vilten van je eigen tablet en smartphonetas. U kunt de gedetailleerde instructies hier downloaden.