De jaren 50 was de tijd van de grote diva's. Met vakkundig gebruikte accessoires kunt u dit tijdperk doen herleven en zich een geweldige dame voelen. Petticoats en stippen zijn een absolute must.
Deze lamp is een echt designobject. Een stijlvolle corsagejurk is gemaakt van witte stippenstof en bijpassende accessoires.
En zo gaat het
Vul de kandelaar met witte grondverf Knutselverf Plak na het drogen een fluwelen rand rond de lampvoet en deponeer Knutselverf er zwart overheen. Verwijder dan onmiddellijk de grens. Lijm de satijnen kant rond de onderste rand van de lampenkap. Knip een voldoende lange strook stof af die losjes rond de onderrand van de lampenkap moet reiken. Knip de strook stof iets smaller dan de hoogte van de lampenkap, zodat de punt aan de onderkant nog zichtbaar is. Naad de randen met tape. Verzamel de stofstrip en lijm deze rond de bovenrand van de lampenkap met hete lijm. Maak met behulp van het patroon een Sjabloon afgewerkt patroon en Lampfolie knip het corsage uit. Verwijder de beschermfolie, plak de stof aan en knip terug Plak de fluwelen rand met plakband achter de bovenrand en vouw deze om de halslijn Lijm de corsage rond en Lampenkap plaats deze als een tuit op de kandelaar. Zet het vast met hete lijm Op de overgang met plakband een riem van rode en Satijnen lint zwarte lijm. Lijm een klein strikje in het decolleté en haak de hanger in een lus van de fluwelen rand Monteer tenslotte de afgewerkte Lampenkap lampvoet met behulp van de draadring op de lampvoet.