Hou je van handlettering of wil je het uitproberen?
Dan is de edding "Happy Lettering", set van 9 precies wat u nodig hebt, want deze bevat alles wat u nodig hebt voor expressieve handlettering . Precisiepennen met fijne punt, penseelpennen voor perfect gebogen letters en voor dat speciale effect ook de unieke kleurenmixer van edding.
De contouren van de lettertypes kunnen ideaal gezet worden met de fijne precisie pennen . Letters schrijven of inkleuren is kinderspel met de verschillende penseelpennen in klassieke en metallic kleuren en een lijndikte van 1-6 mm. Tover fascinerende kleuraccenten en kleurverlopen tevoorschijn met de Kleurenmixer, waarmee u twee verschillende kleuren kunt "mengen". Voor het populaire aquareleffect kunnen de nog natte kleuren van de penseelpennen met een beetje water worden opgelost en met een penseel worden geschilderd.
Om je op weg te helpen, wordt de "Happy Lettering Set" geleverd met zes cadeau-etiketten in wit en zwart. Zo kunt u namen toevoegen aan geschenken of korte spreuken aan decoraties.
De edding "Happy Lettering" biedt ontelbare toepassingsmogelijkheden en laat u ruimte voor een heleboel creativiteit. Het ideale geschenk voor letter-liefhebbers en degenen die dat misschien willen worden.
Inhoud van de set:
1 x edding 1800 precision fine-tip pen 0.5 in zwart
5 x edding 1340 penseelpen in paars, roze, turkoois, blauw en zwart
3 x edding 1340 metallic penseelpen in zilver, rood en goud
1 x Kleurmenger Brush Pen
6 x cadeau-etiketten in wit en zwart