Dit creëert het concrete effect:
Breng de Concrete Effect Paste met een spatel aan op de kan. Na het drogen wordt de pasta licht geschuurd. Veeg vervolgens donker betonglazuur af en breng dan met een schildersponsje lichte glazuurverf aan op de kruik. Hierdoor ontstaat de typische betonnen uitstraling.
Print het ontwerpsjabloon uit en breng de belettering over op de kan. Schilder het met de VBS Pearl-Pen na.
Als bijzonderheid trek je een witte Organza lint door de gleuven van de metalen kan, bind je een strik vast en prik je - indien gewenst - een Pin met een kraalkop door het midden van de strik.
De kan is ideaal voor het presenteren van verse pioenen. Als alternatief kunnen ook kunstbloemen worden gebruikt als decoratie. De valse hortensia's, ranonkels of rozen blijven permanent decoratief.