De siliconen pralinevormen "Kerstmis" zijn geschikt voor het maken van de fijnste chocoladepralines. De twee meegeleverde mallen zijn ca. 21 cm lang en ca. 11,5 cm breed. De hoogte is ca. 2 cm. 15 pralines elk in de motieven kerstboom, sneeuwpop en kerstbal kunnen worden uitgeschonken met chocolade. De grootte is ca. 3,5 cm en de vulling is in totaal ca. 200 ml.
Heerlijke kerstpralines gemaakt van uw favoriete chocoladesoort zijn gemakkelijk te maken met liefde en een beetje geduld. Met toppings zoals amandelen, pistachenoten, walnoten en andere lekkernijen, zijn de edele knabbels prima veredeld. Inbegrepen is een heerlijk recept voor kerstpralines met speculaas.
De voedselveilige siliconen zijn geschikt om te bakken en in te vriezen en zijn bestand tegen een temperatuur van ca. - 60 tot + 240 °C. De vormen zijn vaatwasmachinebestendig, maar het is aan te bevelen ze met de hand schoon te maken.